Call us +49 1234 5678 9

Support

verified

Dokonalý Káry - Vytváříme dokonalý káry! Svěřte nám i tu vaši!

Vytváříme dokonalý káry! Svěřte nám i tu vaši!

featured

V Dokonalých kárách je každá zakázka vykonávána profesionálně a s maximálním úsilím, ať už se jedná o ruční show more

Mon

08:00 AM - 05:00 PM

08:00 AM - 05:00 PM

08:00 AM - 05:00 PM

Tue

08:00 AM - 05:00 PM

Wed

08:00 AM - 05:00 PM

Thu

08:00 AM - 05:00 PM

Fri

Closed All Day

Sat

Closed All Day

Sun

Closed All Day

+420 776 886 997

Adipiscing Elit, Koliště 67a, Brno, Brno, Nulla Floor 7

http://www.dokonalykary.cz

Claim this Business

V Dokonalých kárách je každá zakázka vykonávána profesionálně a s maximálním úsilím, ať už se jedná o ruční umytí nebo kompletní detailingový program. Kvalita je pro nás vždy na prvním místě, proto si plánujeme na každou práci dostatek času. Individuální přístup ke každému zákazníkovi a dokonalý výsledný vzhled vašeho vozu jsou pro nás prioritou.

Pokud hledáte dokonalou péči a svoje vozidlo a profesionální přístup – jste na správném místě. Při detailingových programech se zaměřujeme na každičký detail vašeho vozidla. Volíme vždy takový pracovní postup a použitou kosmetiku, aby byl výsledek dle vašeho očekávání nebo ho dokonce překonal. Ať už si zvolíte jakýkoli program, dostane vždy kompletně připravené vozidlo (jak exteriér, tak interiér).

V nabídce našich programů naleznete to nejlepší pro vaše vozidlo, aby Vás reprezentovalo kamkoli přijedete. Všechny naše služby, které jsou v balíčcích, se dají využít individuálně dle vašich potřeb. Nebojte se nás zeptat na detaily a my Vám připravíme nabídku na míru.

Před zahájením prací je vždy potřebná osobní schůzka u vašeho vozidla, kde se pobavíme o vašich představách. My Vám nabídneme program, který bude dle našich zkušeností pro Váš vůz ten nejvhodnější, a můžeme ho individuálně upravit dle vašich požadavků. Na schůzce dohodneme cenu a přesný termín prací.

Využívejte pravidelně naše služby a vaše vozidlo si zachová vzhled nového. Odměnou pro vás bude nejen příjemný pocit z každé jízdy ve vašem vozidle, ale i jeho vyšší hodnota a díky stále atraktivnímu vzhledu i rychlejší a snadnější hledání nového majitele při jeho případném prodeji.

Ke každé detailingové práci od nás dostanete kompletní fotoreport a základní postup jak o vozidlo následně pečovat.

DISCOUNT 20%

Get a New Car

Unbelievable Offer!

Vivamus vitae quam nisl. Morbi ac tincidunt lacus. Vivamus quis interdum libero, at consectetur elit. Nam ac arcu accumsan, volutpat leo sed, blandit libero. Proin pretium molestie neque, non molestie turpis tincidunt dapibus. Proin scelerisque elementum egestas. Praesent in sagittis sem. Mauris non turpis pretium tellus convallis sodales sit amet quis dui. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus...

view Offer
2

send us a message

[recaptcha id:ko class:ko]

Create your rate